Perimeetrivalve / Aiavalve süsteem | Telegrupp AS

Perimeetrivalve / Aiavalve süsteem

Perimeetrivalve üheks komponendiks on aiavalve süsteem. Integreerides aiavalvesüsteemi valve- ja läbipääsusüsteemi ning videovalvesüsteemiga, saame täiusliku perimeetrivalve lahenduse.

Meie tootevalikusse kuuluvad USA juhtiva perimeetrivalve lahenduste tootja Southwest Microwave mikrofonikaabli tooteperekonna INTREPID™ Micropoint™ II lahendused.


INTREPID™ Micropoint™ II on Southwest Microwave piirdeaedade tuvastamise süsteemi uus põlvkond rakenduste jaoks, kus on vaja tuvastada aia lõikamis- või ronimiskatseid.

MicroPoint™ II on tööstusharu kõrgeimal tasemel toimiv aiakaabli andur, kasutades patenteeritud digitaalse signaali töötlemise (DSP) algoritme, et väga täpselt määrata sissetungimise katsed 3 meetri ulatuses sealjuures ignoreerides tuule, vihma või sõidukite liiklusest tulenevaid häireid. Süsteemi suurepärane signaali ja müra suhe, ribalaius ja dünaamiline vahemik, annavad kõrgema tõenäosusega avastamise väga väheste valehäiretega.

Ühe analüsaatori ja kahe andurkaabliga on võimalik katta kuni 400m aeda. Analüsaator sisaldab süsteemi kogu intelligentsust – häiresignaali võimsat töötlemist, alalisvoolu jaotusvõrku ja andmesidevõrku teiste analüsaatorite vahel, välistades vajaduse täiendavate kaablite paigaldamiseks. Andmesidevõrgu info ja toide edastatakse mööda sama andurkaablit järgmise analüsaatorini, hoides nii kokku kulutusi lisakaabelduse arvelt.

MicroPoint™ kaabel tuvastab aia vibratsioonid, võimaldab perimeetri süsteemi hõlpsat ühendamist ning toetab alalisvoolu, andmeside ja sissetungimise avastamise võimalusi.

Tuvastamise tsoonide pikkused on seadistatavad tarkvaraliselt, mis võimaldab kulutõhusalt kohandada objekti unikaalseid nõudeid.

Peamised eelised:

  • Ühine platvorm süsteemi ülesehituseks (andmeside, toide ja andur kõik ühes kaablis).

  • Häire lokaliseerimine 3m täpsusega.

  • Digitaalne signaali töötlemine (Advanced DSP).

  • Kõrvaldab keskkonnast tulenevad valehäired.

  • Objekti (aia) põhine tundlikkuse häälestus (Site-adaptive Sensitivity Leveling™) vastavalt konkreetselt aialt saadud tagasisidele häälestuse käigus.

  • Tarkvaraliselt määratavad tsoonide pikkused.

  • Ühtlane tuvastamine kogu aia pikkuses.

  • Neli erinevat süsteemi peakontrollerit.

INTREPID™ MicroPoint™ II Data Sheet
INTREPID™ System Controllers Data Sheet

Antud aiavalvesüsteem on Telegrupp AS poolt tarkvaraliselt integreeritud meie tootevalikus olevate valve- ja läbipääsu süsteemiga (Innerrange Integriti) ning videovalvesüsteemiga (Bosch BVMS).

Integratsioon on tehtud Remote Polling Module II (RPM II) peakontrolleri baasil kasutades kaasasolevat SDK-d.

Integratsioon võimaldab aiavalvest tulevad häired või rikked kuvada loetletud süsteemide häiregraafikas, võimaldab alasid valvestada ja valvest maha võtta ning koheselt kuvada vastavate kaamerate pildid häiremonitoridel. Samuti juhitakse pöördkaamerad nende olemasolul automaatselt häirelõigule.

Integratsioon toimib sõltumatult mõlema süsteemiga tagades häire kohalejõudmise ka ühe süsteemi rikke korral.

Lisainfo saamiseks,võta ühendust: toomas.paarmaa@telegrupp.ee

Osakonna kontaktid

Küsimuste korral võtke meiega ühendust!

Indrek Randmaa

projektijuht

Toomas Paarmaa

projektijuht