Konverentsilahendused | Telegrupp AS

Konverentsilahendused

Tänapäeva kiires ja mobiilses ühiskonnas on aina keerulisem leida aeg, kus kõigil kohtumise osapooltel oleks võimalik isiklikult kokku saada. Selle probleemi jaoks on heaks lahenduseks videokonverentsid ja erinevad konverentsilahendused. Internetiühenduse kiire ja hea levik võimaldab kõik koosolekud ja nõupidamised viia läbi nii, et osalejad võivad füüsiliselt asuda erinevates maailma paikades.

Koostööd ja produktiivsust on ettevõttesiseselt võimalik hõlbustada Cisco Spark lahenduse abil, mis võimaldab töötajatel suhelda ja infot vahetada täiesti uuel tasemel. Koostöö ja produktiivsuse tõus ei pea jääma ainult ettevõttesiseseks, vaid Cisco Webex lahenduse abil saab koostööpartnerite ja klientidega pidada koosolekuid, viia läbi seminare ja toote tutvustusi iga internetti ühenduva arvutiga. Mõlemat teenust on võimalik põhjalikult testida ja proovida, võtke julgelt ühendust!

Pakume ka eraldi videokonverentsilahendusi, mis on loodud ja arendatud vaid selle eesmärgiga, et pakkuda parimat videokonverentsi kogemust. Meil on teadmised ja kogemused Polycomi, Cisco TelePresence’i ja Yealinki lahendustega, mis võimaldavad suurimat koostöö ja produktiivsuse kasvu.

Rohkem infot leiate allolevatelt linkidelt:
Polycom
Yealink
Cisco Spark
Cisco Webex
Cisco TelePresence

Osakonna kontaktid

Küsimuste korral võtke meiega ühendust!

Märt Pais

projektijuht