Võrgu pääsukontroll | Telegrupp AS

Võrgu pääsukontroll

Kas Te teate, kes ja mis Teie võrkudesse ühendatud on? Kui ei tea või lihtsalt eeldate, et võrgus on ainult lubatud seadmed, siis kuidas saate garanteerida andmete ja lõppkasutajate turvalisust?

Mobiilsete ning IoT seadmete osakaal aina kasvab nii BYOD (bring your own device) kui ka ettevõtte omandis olevate seadmete näol. Võrguadministraatorid peavad tegelema BYOD olukordadega, külaliste ligipääsuga, ettevõtte võrgupoliitika rakendamisega, seirega ja uute tiimiliikmete lisamisega. Nende punktide manuaalne haldus on väga ajakulukas ning keerukus muutub samuti ka parimatele võrguadministraatoritele hoomamatuks.

Telegrupp pakub sellele probleemile lahendusi – enam kui aastakümne jooksul end tõestanud ja äärmiselt võimalusterohke pilveteenus Extreme Control ning kasutajasõbralik ja kiiresti kasutusele võetav turvapoliitika haldusplatvorm Aruba Clearpass.

Need lahendused aitavad luua ühtse kasutajaliidese, et tuvastada:

  •       Lõppkasutaja identiteet
  •         Ühendatud ja hallatavad seadmed
  •         Ühenduspunktide või Wi-Fi seadmete asukohad kaardil
  •         Aeg, millal ühendused toimuvad

Tuvastatud süsteemidele saab selle informatsiooni olemasolul määrata kasutaja või seadme rolli, millele kehtib asutuse turvapoliitika täpselt selle üksuse kohta.

Osakonna kontaktid

Küsimuste korral võtke meiega ühendust!

Märt Pais

projektijuht

Marten Mattisen

IT-taristu arhitekt