HCI – Hüpertaristu | Telegrupp AS

HCI – Hüpertaristu

Hyper-converged infrastructure (HCI) on termin, mida kasutatakse täielikult tarkvarapõhise virtualiseerimiskeskkonna kirjeldamisel. See koondab ühte seadmesse salvestuslahenduse,  virtualiseerimisplatvormi ja mõnel juhul ka varunduse ning võimaldab kõike seda ühest kohast hallata.

HCI lahenduse eesmärk on liita ühte laiatarbe serverisse kõik IT taristu komponendid, eemaldades sellega vajaduse spetsiaalse riistvara olemasoluks ning võimaldades lihtsat laiendamist serverite lisamise näol.  Lisaks vähendab lahendus komponentide omavahelist ooteaega, mis võimaldab suuremat rakenduste jõudlust. Hyper-converged lahenduse puhul ei ole administraatoritel vaja eraldi seadistada kettamassiive, salvestusvõrku, hüperviisorit ja varunduslahendust – kõike seda on võimalik teha ühest kohast lihtsa veebipõhise kasutajaliidese kaudu.

Lisaks aitavad täiendavad funktsionaalsused nagu protsesside automatiseerimine ning IT taristu komponentide ja ressursside monitooring saavutada rohkem väiksemate investeeringutega ning tagada äripoole eesmärke. HCI lahendus võimaldab IT-osakonnal pühendada rohkem aega ärikriitilistele projektidele.

HCI lahendus sobib igas suuruses ettevõttele. Küsi nõu meie spetsialistidelt, kuidas VMware VSAN ja Nutanix lahendused aitavad lihtsustada ja automatiseerida IT taristu haldamist.

Osakonna kontaktid

Küsimuste korral võtke meiega ühendust!

Märt Pais

projektijuht

Kadri Kartašev

IT-taristu nooremarhitekt

Nikita Lemberg

IT-spetsialist