SKB | Telegrupp AS

Kui sul on kena maalinguga kiiver, siis ei taha sa ju, et see kolaki ja müraki saaks transpordi ajal mükse ja matse ja ilus põrguingli pilt oleks kriibitud, enne seda kui motomatka ajal pähe paned…

Sa oled mängur ja tahad alati et sul oleks võrgupeo jaoks kiire võrguühendus ja mänguserver alati käepärast ja kiirelt püstitatav, siis on meil sulle enamike lennufirmade mõõdus salongi järgi veetav kohver.

Sul on alati mure, et lennufirma su golfikepid ära võib lõhkuda või mööda tormav põder caddy kotile peale astudes raud 7 kõveraks vajutab. Siin on sulle lahendus. Pisike lisasoovitus, kui oled jahimees, siis su kena täpsusvint koos kalli optikaga mahub ka siia.

Sul on alatasa vaja serverid ja andmelaod viia ühest asupaigast teise (me ei küsi oled sa IT entusiast või jõustruktuuride kiirreageerimis üksus, kui vaja siis vaja) selleks on meil sulle nii pehme seljakotina selga võetavad 19“ seadmeraamid, põrutus leevendusega seadmeraamid või suisa kastist välja käivad seadmeraamid

Sa oled professionaalne fotograaf, su kaamera maksab tuhandeid ja optika hinnast ei julge sa oma kaasale isegi mitte veerandi hinda öelda, seega sul on mida säästa! Spetsiaalse sisuga fotokastid on samuti saada. Pisike lisa idee, sul on ju ka droon, mis peab jõudma tervelt kohale!

Oi, peaaegu oleks unustanud, SKB alustas ju kitarri kohvritest. Jah, meil on need ikka veel olemas, kitarr või saksofon, kõik saab hoolega hoitud.

Ah, et plastikust kastid nagu iga teinegi. No palun viruta selle kasti pihta sepavasaraga!

No tegelikult 3RR kast on mõeldud uputamiseks ja suletud luukidega on su kallid serverid ja andmed nendes hoitud, vesi väljas ja andmed sees!, mitte vastupidi!

Aga kõige uhkemad oleme me ikka kinnitusklambrite üle, need ei põru lahti tänu lukustusmehhanismile (TSA on ka toetatud) ja mis peamine, kui kasti unustad rannale, siis pole hullu, lukusti ei lähe liiva täis ja töötab laitmatult.

Kas tõesti ei meeldi, et kõik kastid on mustad ja te ei leia kunagi õiget ja pidevalt pead 4-5 kasti avama, et õige kasti leida. Pole probleemi, kaste on erinevaid värve.

Tahaksid roosat korraliku ja tugevat kasti aga palun. Ilmselt meie 77 erinevast mudelist leiad omale vajaliku ja kui tõesti pole, siis me prototüüpimine käib kiirelt ja pöördtehnoloogias saame selle kasti sulle kiirelt toodetud.

Osakonna kontaktid

Küsimuste korral võtke meiega ühendust!

Märt Pais

projektijuht