Synology | Telegrupp AS

Synology

2000. aastal loodud võrgukettaseadmeid, võrguseadmeid ja IP järelevalve lahendusi pakkuva ettevõtte Synology võrgukettaseadmed (NAS-id) on tõeliselt nutikad ja palju erinevaid kasutamisstsenaariume võimaldavad võrgukettaseadmed. Kuigi seadet saab kasutada lihtsalt salvestusruumina, võib Synology’t kasutada näiteks ka failide haldamiseks, jagamiseks ning varundamiseks. Selliselt kasutades on seade justkui isiklik pilv, mis muudab igapäevase töö tegemise või failide varundamise oluliselt efektiivsemaks.

Synology laienduste portaalis www.synology.com leitavate rakenduste abil saab seadet rohkematel erinevatel otstarvetel kasutada. Näiteks on võimalik muuta seade multimeediakeskuseks, hallata IP turvakaameraid, luua jututuba või seadistada kettaseadmele turvaline kaugühendus (VPN), mis võimaldab ligipääsu seadmele ka kodust või kontorist eemal viibides. Koostöös Nakivo varundustarkvaraga on võimalik Synology muuta võimekaks virtuaalmasinate automaatse varundamise keskuseks www.nakivo.com

Synology kettaseadme kasutajaliides DiskStation Manager (DSM) teeb seadme seadistamise, haldamise ning kasutamise lihtsaks ja mugavaks. Kasutajaõiguste haldamine, riistvara tervise jälgimine ning rakenduste ja tarkvara uuendamine on jõukohane igaühele. Kui ka peaks juhtuma millegagi hätta jääma, on Synologyl väga detailsed ning piltlikud juhendid www.nakivo.com nende ülesannete teostamiseks.

Synology seadmeid leidub väga erinevate eelarvete jaoks. Saadaval on erinevate näitajatega, erinevates mõõtmetes ja mahtudes seadmeid, mis sobivad nii koju kui kontorisse, töölauale või püstikusse. Kui teil on huvitav idee ja tundub, et Synology võrgukettaseade võiks selle lahendada, küsige julgelt nõu meie meeskonnalt ja mõtleme koos välja just teile sobiva lahenduse.

Osakonna kontaktid

Küsimuste korral võtke meiega ühendust!

Märt Pais

projektijuht

Kadri Kartašev

IT-taristu nooremarhitekt