Pilveteenused | Telegrupp AS

Pilveteenused – Office 365

Office 365 on Microsofti pilveteenuste kogum, mis sisaldab väga palju teenuseid ja võimalusi. Populaarsemad Office 365 teenused on Microsoft Office’i tarkvarapakettide rendivõimalused ning Exchange Online’i e-posti pilveteenus:

Office’i tarkvarade rendipaketid võimaldavad rentida Office’i kontoritarkvarasid kuu- või aastapõhiselt. Kui rendiperioodil lastakse välja uus Office’i tarkvarapaketi versioon, siis on kasutajal võimalik teha uuendus lisatasuta.

Exchange Online on Microsofti pilves ning pilvehallatav turvaline e-posti teenus, mida pidevalt täiustatakse, lisades uusi võimalusi ja omadusi kasutajatele ja haldajatele. Exchange Online pakub teenuseid ja võimalusi nagu: e-post, kalender, märkmed, kontaktid, nutiseadmega ühendumine, nagu Microsoft Exchange Servergi ning paljugi veel.

Microsoft Exchange Online’i pilve e-posti teenusele saab üle tuua enamikest kolmanda osapoole e-posti teenusepakkujatest (nt Zone.ee) ning ka kohapealsest Microsoft Exchange Serverist.

Office 365 tarkvarade rendipaketid on saadaval kas eraldi või koos Exchange Online’i pilve e-posti teenusega.

Telegrupp on Microsofti pikaajaline äripartner ning meil on juba palju kogemusi Office 365 teenuste juurutamisega, kasutuselevõtuga ja haldamisega.

Osakonna kontaktid

Küsimuste korral võtke meiega ühendust!

Märt Pais

projektijuht

Priit Saar

IT-spetsialist