Pilveteenused

Pilveteenused – Office 365

Office 365 on Microsofti pilveteenuste kogum, mis sisaldab väga palju teenuseid ja võimalusi. Populaarsemad Office 365 teenused on Microsoft Office’i tarkvarapakettide rendivõimalused ning Exchange Online’i e-posti pilveteenus:

Office’i tarkvarade rendipaketid võimaldavad rentida Office’i kontoritarkvarasid kuu- või aastapõhiselt. Kui rendiperioodil lastakse välja uus Office’i tarkvarapaketi versioon, siis on kasutajal võimalik teha uuendus lisatasuta.

Exchange Online on Microsofti pilves ning pilvehallatav turvaline e-posti teenus, mida pidevalt täiustatakse, lisades uusi võimalusi ja omadusi kasutajatele ja haldajatele. Exchange Online pakub teenuseid ja võimalusi nagu: e-post, kalender, märkmed, kontaktid, nutiseadmega ühendumine, nagu Microsoft Exchange Servergi ning paljugi veel.

Microsoft Exchange Online’i pilve e-posti teenusele saab üle tuua enamikest kolmanda osapoole e-posti teenusepakkujatest (nt Zone.ee) ning ka kohapealsest Microsoft Exchange Serverist.

Office 365 tarkvarade rendipaketid on saadaval kas eraldi või koos Exchange Online’i pilve e-posti teenusega.

Telegrupp on Microsofti pikaajaline äripartner ning meil on juba palju kogemusi Office 365 teenuste juurutamisega, kasutuselevõtuga ja haldamisega.

Osakonna kontaktid

Küsimuste korral võtke meiega ühendust!

Märt Pais

projektijuht