RUGGED ja tööstuslikud seadmed | Telegrupp AS

RUGGED ja tööstuslikud seadmed

IT ei ole ammu enam aheldatud kinnistesse ja turvalistesse ruumidesse. Tänapäeval on infotehnoloogia kasutus vajadus niivõrd suur, et on tekkinud nõudlus seadmete järgi, mis suudavad toimida ka kõige ekstreemsemates oludes. Olgu tegemist kõrge kuumuse, niiskuse, tolmu või jäise külmaga, kriitilistes valdkondades peab töö siiski jätkuma olenemata asukohast. Selleks tuleb kasutusele võtta vastavalt kohandatud seadmed, mida vastavalt teie vajadustele ka hea meelega pakume. Meie suurimateks partneriteks selles vallas on Mildef ja HandHeld. Mildef pakub kõike, mida „Rugged IT“ jaoks vaja võib minna: kommutaatoreid, servereid, kuvareid ja ka tahvelarvuteid. HandHeld keskendub rohkem käeshoitavatele seadmetele nagu tahvel- ja taskuarvutid. Kõik seadmed vastavad oma kategooria MIL, IP ja IEC standarditele ja on mõeldud tööks nii kontoris kui välitingimustes.

Juhul kui Teie kõrgeim prioriteet on veataluvus ja tööprotsesside peatumatus, siis ka selles saame Teid abistada. Meil on kogemusi mitmete tööstuslike seadmete tootjatega. Leiame teile sobiliku tööstusarvuti, kommutaatori või mõne muu seadme ning tarnime selle täislahendusena, paigalduse ja ülevalpidamisega.

Huvi korral võtke julgelt ühendust, saame kokkuleppida huvipakkuvate seadmetega tutvumise ja soovi korral saate seadmeid ise oma keskkonnas testida.

Osakonna kontaktid

Küsimuste korral võtke meiega ühendust!

Märt Pais

projektijuht

Viljar Rooda

IT-süsteemide integraator