Viirusetõrje | Telegrupp AS

Bitdefender

Bitdefender on kõrgelt hinnatud reaalajas kaitset pakkuv viirusetõrje lahendus, mis ei tee ühtegi kompromissi jõudluse ja ajakulu arvelt. Bitdefenderi erinevad komponendid kaitsevad hetkel üle 500 miljoni seadme üle terve maailma ja sellele on rajatud maailma suurim turbe tagamise taristu (Global Protective Network). Tehes 11 miljardit päringut päevas, on Bitdefenderil võimekus neutraliseerida ka kõige uuemad ohud juba kolme sekundiga.

Bitdefender GravityZone Business Security on lahendus ettevõtetele, kes hindavad oma turbelahenduses töökindlust ja tulemuslikkust. Kasutades arenenud käitumispõhist tehnoloogiat, saavutas Bitdefender AV-Comparatives testis tundmatuid ohte tuvastades 99% tulemuse. Lisaks sellele, on Bitdefenderil kaks lisa kaitsekihti: must nimekiri (blacklist), kus on üle 2.8 miljoni signatuuri ja vaktsiini, mis suudab seadme immuniseerida krüpteerimise protsessi vastu.

Nimekiri Bitdefenderi funktsionaalsusest on pikk, aga mõned märkimisväärsemad on järgmised:
Lihtsalt kaugpaigaldatav (remote deployment).
Väga kohandatav kasutajaliides.
Kahesuunaline tulemüür koos sissetungi avastamise ja takistamisega.
Veebi ligipääsu haldamine kasutajapõhiselt.
Raportid ja teavitused täpselt sellest, mis teid turbe kohapealt huvitab.
Tarkvara versioonihaldus, mis aitab hoida kõiki seadmeid uuendatuna (toetatud on operatsioonisüsteem ja erinevad rakendused).
Meie meeskond on on-site lahenduse läbi testinud koos kõikide komponentide ja lisadega ning julgeme lahendust ka oma klientidele soovitada.

Rohkem infot Bitdefenderi kodulehel: https://www.bitdefender.com/business/security.html

Osakonna kontaktid

Küsimuste korral võtke meiega ühendust!

Märt Pais

projektijuht