Viirusetõrje | Telegrupp AS

Bitdefender

Bitdefender on kõrgelt hinnatud reaalajas kaitset pakkuv viirusetõrje lahendus, mis ei tee oma võimekuse kulul ühtegi kompromissi jõudluse ja ajakulu arvelt. Bitdefenderi erinevad komponendid kaitsevad hetkel üle 500 miljoni seadme üle terve maailma ja sellele on rajatud maailma suurim turbe tagamise taristu (Global Protective Network). Tehes 11 miljardit päringut päevas, on Bitdefenderil võimekus neutraliseerida ka kõige uuemad ohud juba kolme sekundiga.

Bitdefender GravityZone Business Security pakett on lahendus ettevõtetele, kes hindavad üle kõige oma turbelahenduses töökindlust ja tulemuslikkust. Kasutades innovatiivset ja moodsat masinõppe tehnoloogiat, saavutas Bitdefender AV-Comparatives testis tundmatuid ohte tuvastades 99% tulemuse. Kõikidel ettevõtte tööjaamadel ja serveritel (füüsilistel või virtuaalsetel) saad hoida silma peal läbi kohe kasutatava veebiliidese, mis hoiab sind ka kõikide riskantsete tarkvara- ja opsüsteemiversioonidega ennetlikult kursis.

Nimekiri Bitdefenderi funktsionaalsusest on pikk, aga mõned märkimisväärsemad on näiteks:

 – Lihtsalt kaugpaigaldatav (remote deployment).

 – Kergesti kohandatav kasutajaliides.

 – Kahesuunaline tulemüür koos sissetungi avastamise ja takistamisega.

 – Põhjalikud raportid ja teavitused täpselt sellest, mis teid turbe koha pealt huvitab.

 – Must nimekiri ehk blacklist, kus on üle 2.8 miljoni signatuuri ja vaktsiini, mis suudab seadme immuniseerida kõige     levinumate ja ägedamate pahategurite vastu.

 – Tarkvara versioonihaldus, mis aitab hoida kõiki seadmeid uuendatuna (operatsioonisüsteemid ja erinevad             rakendused).

Meie meeskond on läbi testinud on-site lahenduse koos kõikide komponentide ja lisadega ning julgeme lahendust ka oma klientidele soovitada.

Rohkem infot Bitdefenderi kodulehel: https://www.bitdefender.com/business/security.html

Osakonna kontaktid

Küsimuste korral võtke meiega ühendust!

Märt Pais

projektijuht