VoIP SIP telefonid | Telegrupp AS

Panasonic VoIP SIP telefonid

Mudeliseeria KX-HDV sisaldab endas kogu segmenti, alustades soodsast ja lihtsast kontoritelefonist kuni puutetundliku värvilise ekraani ja kaameraga tippmudelini. Kõik telefonid võimaldavad peakomplekti kasutamist ja enamus ka juhtmevaba peakomplekti (EHS). Tippmudelid omavad lisaks ka Bluetoothi ühendust. Samuti on kõik telefonid varustatud sisemise switchiga (enamus 1Gb läbilaskevõimega) ning toetavad POE toidet.

Sekretäri või infolaua telefonidele saab lisada elektroonilise inforibaga lisanupupaneele, mis kompaktsuse huvides on kahetasandilised (2×20 nuppu, ehk ühe nupu all on 2 funktsiooni).

Lisaks lauatelefonidele, pakub Panasonic ka juhtmevabasid (DECT) telefone ja lahendusi. TGP600 sobib kodukasutusse ja väiksemale ettevõttele (kuni 8 eraldiseisvat toru/numbrit). Vajadusel saab leviala laiendada DECT Repiiteriga.

Suuremate juhtmevabade lahenduste jaoks on aga olemas UDT124 DECT, mis on mõeldud suurema ala katmiseks DECT leviga (haiglad, hotellid, tootmishooned/territooriumid). Tugijaamad ühendatakse arvutivõrku ja liikudes DECT toruga ühe tugijaama piirkonnast teise, kandub ka kõne katkematult üle.

UDT124 DECT lahenduses on kasutuses kolme tüüpi torud – UDS111(standard), UDS121(õhuke ja kerge) ning UDS131 (tolmu-, pritsme- ja põrutuskindel)

Telegrupp AS on Panasonic SIP telefoniseeria ametlik maaletooja.

Lisaks pakume:

KONFTEL konverentsitelefonid https://www.konftel.com/en/products

Valikus on analoog, SIP, DECT, USB, GSM või 3,5mm audio ühendusega seadmed. Enim kasutatavad on Konftel 300IP – SIP ühendusega konverentsitelefon, mida võite kasutada kõikjal kus on kaabliga internetiühendus ning Konftel 300WX DECT juhtmevaba konverentsitelefon, mis jätab Teie konverentsilaua täiesti juhtmevabaks.

Plantronics peakomplektid. https://www.plantronics.com/gb/en/category/office-worker

Kõik kõnekeskused kasutavad kõnedele vastamiseks peakomplekte, et oleks võimalik samaaegselt ka arvutiga tööd teha. Selleks pakume mugavaid, kvaliteetseid ja hea helikvaliteediga Plantronics peakomplekte. Peamiselt pakumemüra summutusega seadmeid, mis summutavad Teie tööruumis oleva müra Teie kõnepartnerile kuuldamatuks.

Peamised valikukriteeriumid on:

·         Juhtmega Mono klapp (üks kõrv kaetud)

·         Juhtmega Duo klapp (kaks kõrva kaetud)

·         Juhtmeta peakomplekt

¨       Üle pea käiva kaarega, kahe või ühe klapiga

¨       Kõrva külge kinnituvad klapid

¨       Kuklakaarega kinnituvad klapid

Juhtmeta klapid sobituvad hästi Panasonic KX-HDV 230/330/430 telefonidega, millel on sisseehitatud elektrooniline torutõstja (EHS).

Iga soovija leiab endale kindlasti meelepärase lahenduse. Tee oma valik ja esita sooviavaldus meile. Hea meelega anname ka omapoolseid soovitusi.

Osakonna kontaktid

Küsimuste korral võtke meiega ühendust!

Meelis Kristelštein

projektijuht