Barracuda | Telegrupp AS

Barracuda

Barracuda Networks Inc. on 2003. aastal USAs asutatud ettevõte, mis pakub turva-, võrgu- ja salvestus lahendusi nii pilveteenuste kui ka füüsiliste seadmetena. Barracuda toodete hulka kuuluvad näiteks Next Generation tulemüürid, koormusjaoturid, spämmifiltrid ja varunduslahendused.

Kõige populaarsem toode Barracuda tootevalikus on Next Generation Firewall F-seeria, mis hõlmab lisaks klassikalisele tulemüüri funktsionaalsusele ründetõrjet (Intrusion Prevention, IPS), rakenduste tuvastust ja kontrolli (Application Detection), viirusetõrjet, kaugtöö ühenduse võimalust (VPN) ja teisi funktsionaalsusi rünnete tuvastamiseks ja blokeerimiseks. F-seeria tulemüüre on sobivas suuruses nii väiksele kui ka suuremale ettevõttele.

Email Security Gateway on tunnustatud spämmifilter, mis filtreerib sissetulevaid ja väljaminevaid e-kirju, kaitseb ettevõtet andmekadude ja põhiliste e-posti rünnakute eest. ESGd on võimalik soetada pilveteenusena, paigaldada enam levinud virtualiseerimisplatvormidele või füüsilise seadmena.

Osakonna kontaktid

Küsimuste korral võtke meiega ühendust!

Märt Pais

projektijuht