Hea Klient!

Kas mäletad meie igaaastast regatti? Kuidas veetsime koos pika päeva, seilasime merel ning päeva lõpuks selgus kõige vingem merekaru?

Sel aastal otsustasime asju teisiti teha.

Meil on hea meel teatada, et algab aasta vältav üritustesari­

Four-Season Sports Challenge: Extreme Networks Edition!

Ürituste igal etapil on erinev võistlus, millele eelneb uutest teadmistest pakatav esitlus meie koostööpartnerilt Extreme Networksilt.

Iga etapi lõpus selgub loomulikult individuaalala parim ning aasta pärast selgub kõikide etappide punktisummast sarja üldvõitja, keda kostitame vägeva peaauhinnaga. Igal etapil teeme teatavaks ka järgmise võistlusala.

3.Etapp

Kätte on jõudnud aeg lisada oma kalendrisse üritused 3.etapi meeldetuletus.

Kolmas võistlus toimub Telegrupi üritustele kohaselt ja osalejate tungival nõudmisel

06.06.2024 Gun Garage Lasketiirus

Nagu juba traditsiooniks saanud, alustab Extreme Networks’i meeskond päeva presentatsioonidega ja teadmiste jagamisega. Pärastlõunal saame maha ühe korraliku laskevõistlusega.

Sarjale kohaselt teenib iga osaleja ka sel korral punkte, mis liidetakse eelmisel väljakutsel kogutud punktidele. Samas ei pea ka uued tulijad meelt heitma ning oma skoor on võimalik sõnaotseses mõttes pauguga avada.

Ajakava:

9:00 Kogunemine
9:30 Presentatsioon1
11:00 Paus
11:20 Presentatsioon 2
12:50 Lõuna
14:00 Laskevõistlus
16:45 Kokkuvõte ja auhinnatseremoonia

Pane ennast proovile

    Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused Telegrupp AS-i veebilehti ja/või teenuskeskkondasid kasutades olete käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki seotud isikuid. https://www.telegrupp.ee/privaatsus/

Lasketiiru ees on tasuta parkimine. Kui ei ole kindel, kas asetasite oma sõiduki õigesse kohta siis küsige töötajalt üle – tihtipeale jäetakse auto tasulisse parklasse.