Hea Klient!

Kas mäletad meie igaaastast regatti? Kuidas veetsime koos pika päeva, seilasime merel ning päeva lõpuks selgus kõige vingem merekaru?

Sel aastal otsustasime asju teisiti teha.

Meil on hea meel teatada, et algab aasta vältav üritustesari­

Four-Season Sports Challenge: Extreme Networks Edition!

Ürituste igal etapil on erinev võistlus, millele eelneb uutest teadmistest pakatav esitlus meie koostööpartnerilt Extreme Networksilt.

Iga etapi lõpus selgub loomulikult individuaalala parim ning aasta pärast selgub kõikide etappide punktisummast sarja üldvõitja, keda kostitame vägeva peaauhinnaga. Igal etapil teeme teatavaks ka järgmise võistlusala.

2.Etapp

Pühade pidustused seljatatud ja aastanumber vahetatud – seega on viimane aeg ette võtta ürituste sarja teine etapp.

2024 esimesel väljakutsel paneme teid jällegi proovile rattalise seljas – 18.01.2024 Driftikeskuses.

Et üritus poleks puhtalt spordipäev, siis alustame ikka esmalt endi harimisega. Extreme Networksi jututeemad pöörlevad seekord peamiselt ümber Wi-Fi – kuidas erinevate nõuetega keskkondades sobivaid lahendsui valida – lisaks tuleb kohale ka Hamina Wirelessi asutaja ja tegevjuht, Wi-Fi planeerimise ja kaardistamise maailmas legendaarne Jussi Kiviniemi.

Pärast uute teadmiste ammutamist ei pea aga külge laskma jäises parklas, nagu seda kaubanduskeskuste ees popp ja noortepärane teha, vaid viisakalt ja legaalselt siseruumides. Vanade tagaveoliste diiselsakslaste asemel sõidame elektrimootoritega driftiratastega.

Sarjale kohaselt teenib iga osaleja ka sel korral punkte, mis liidetakse eelmisel väljakutsel kogutud punktidele. Samas ka uued tulijad ei pea meelt heitma ning oma skoor on võimalik pauguga avada.

Ajakava:

10:30 Kogunemine

11:00 Modern Wi-Fi 101: From Design to Deployment to Troubleshooting – Jussi Kiviniemi, Hamina Wireless

12:15 Lõuna Old Irish pubis, Punane 14a

13:15 Wi-Fi Deployment Options, AI Tools, Extreme Business Insights

14:15 Extreme Premier Services

15:00 Driftivõistlus

17:45 Kokkuvõte ja auhinnatseremoonia 

Pane ennast proovile

    Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused Telegrupp AS-i veebilehti ja/või teenuskeskkondasid kasutades olete käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki seotud isikuid. https://www.telegrupp.ee/privaatsus/

Parkimine:

Palume parkida Driftikeskuse sissepääsu vastas oleva hoone seina äärde. Parkimine tuleb registreerida ja ürituse vältel vajadusel värskendada administraatori juures.