Hea Klient!

Kas mäletad meie igaaastast regatti? Kuidas veetsime koos pika päeva, seilasime merel ning päeva lõpuks selgus kõige vingem merekaru?

Sel aastal otsustasime asju teisiti teha.

Meil on hea meel teatada, et algab aasta vältav üritustesari­

Four-Season Sports Challenge: Extreme Networks Edition!

Ürituste igal etapil on erinev võistlus, millele eelneb uutest teadmistest pakatav esitlus meie koostööpartnerilt Extreme Networksilt.

Iga etapi lõpus selgub loomulikult individuaalala parim ning aasta pärast selgub kõikide etappide punktisummast sarja üldvõitja, keda kostitame vägeva peaauhinnaga. Igal etapil teeme teatavaks ka järgmise võistlusala.

1. Etapp

Esimene etapp toimub Laitse Rallypargis. Teemad, millega harime on Extreme Networks lahenduste ja toodete uudised ja Päris elu lood – miks erinevad ettevõtted valisid just Extreme äriliste eesmärkide saavutamiseks ja milliseid lahendusi kasutati. Pärast ajude ragistamist asume ragistama aga möirgavate masinate roole. Korraldame üldise kvalifikatsiooniringi hobikartidel selgitamaks välja 10 parimat, kes omakorda selgitavad parimatest parima välja BMWde roolis. Kes aga BMW ringi ei pääse – pole hullu – punkte saab samal ajal järgmisteks etappideks tasa teha trikiauto slaalomisõidus osavaim olles. Rallipargi ürituse võitja saab juba samal päeval võimaluse professionaali kaardilugejana kaasa sõita driftiringil.

Kui tundub, et päevakava lubab juba piisavalt pedaalimist ning kohe üldse rohkem ei tahaks – kell 8:30 väljub Telegrupp AS-i parklast buss Laitse Rallyparki ning toob kenasti ka õhtul samasse kohta tagasi. Soovi korral saab Telegrupi parklasse oma auto parkima jätta.

Ajakava:

08:30 Buss sõidab Välja aadressilt Töökioja 3

09:30 Kogunemine LaitseRallyparkis.

10:00 Latest inside Extreme & Infinite Vision

11:00 Zero Trust Network Access by Extreme

12:00 Lõuna

12:30 Next gen architecture for secure networks – SciON

https://scion-architecture.net/

13:30 Real life Extreme customer deploymens

14:30 1. Etapi võistlused

17:30 Õhtusöök

18:00/18:30 Buss suundub tagasi Tallinnasse.

Pane ennast proovile

    Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused Telegrupp AS-i veebilehti ja/või teenuskeskkondasid kasutades olete käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki seotud isikuid. https://www.telegrupp.ee/privaatsus/