Getac RUGGED Solutions 20.01 11:00 / Telegrupp AS

Hea koostööpartner!

IT ei ole ammu enam aheldatud kinnistesse ja turvalistesse ruumidesse. Tänapäeval on infotehnoloogia kasutus vajadus niivõrd suur, et on tekkinud nõudlus seadmete järgi, mis suudavad toimida ka kõige ekstreemsemates oludes. Olgu tegemist kõrge kuumuse, niiskuse, tolmu või jäise külmaga, kriitilistes valdkondades peab töö siiski jätkuma olenemata asukohast. Selleks tuleb kasutusele võtta vastavalt kohandatud seadmed! Seadmed vastavad oma kategooria MIL, IP ja ATEX / IECEx Zone 0 ja UL913 standarditele ja on mõeldud tööks nii kontoris kui välitingimustes.

Kutsume sind osalema webinaril: “Getac Select Solutions – from the industry specific perspective”, mis toimub 20.01.2021 kell 11:00.

11:00 – 12:00 Getac Select Solutions – from the industry specific perspective – Ernie Hwang (Sales Account Manager, CEE)

 

Registreeru

    Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused Telegrupp AS-i veebilehti ja/või teenuskeskkondasid kasutades olete käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki seotud isikuid. https://www.telegrupp.ee/privaatsus/