Tarkvaralahendused

Telegrupi IT osakond loob mitmekülgseid tarkvaralisi lahendusi, mis on võimelised katma ääretult erinevate vajaduste ja tingimustega eesmärke.

Alustades varundusest kuni intelligentsete SIEM (Security Information and Event Management) lahendusteni välja. Lisaks loome vastavalt vajadusele ka ebastandardseid lahendusi, seda kõike selleks, et Teie saaksite oma eesmärke veelgi paremini täita.

Telegrupis on kõik võimalik, võta meiega ühendust ja veendu ise. Lisainfo: it@telegrupp.ee tel. 6800 888.
  PARTNERID  

Barracuda on tunnustatud tulemüüride tootja. Telegrupp on Barracuda partner.

Telegrupp on Novell hõbepartner ja NetWare ja Novell Open Enterprise serverite edasimüüja. Novell on üks vanimaid ja tuntumaid võrguserverite tarkvaratootjaid. 

100% turvaline andmete kustutamise lahendus, mis vastab ISO27001, ISO 15408, PCI DSS, HIPAA, SOX ja Euroopa direktiivide nõuetele. 

Prysm Software Appvision visualiseerimistarkvara liidab erinevad häire-, läbipääsu-, videosüsteemid ühtse kasutajaliidesega tervikuks. Lisainfo.
Telegrupp on IBM Silver Business partner. Oleme autoriseeritud Tivoli Storage Manager (Spectrum Protect), Security Systems, Collaboration ja SaaS-Entry tooteperede edasimüüja.

Telegrupp on vmware partner ja virtualiseerimislahenduste edasimüüja.

Verax Systems NMS- (Network Management System) partner. Verax NMS kasutavad sideoperaatorid, pilvteenuste pakkujad ning serveriparkide haldajad. 
Image: /photos/f-secure.png


F-Secure on juhtiv viirusetõrjetarvara tootja. Telegrupp on F-Secure partner. 
Image: http://media.pathmaker-group.com/wp-content/uploads/2012/11/goldpartner.bmp

Telegrupp on Oracle Gold Partner.

Telegrupp on Nakivo Bronze Partner.