Perimeetrivalve

Tänapäeval on palju erinevaid valvesüsteeme ja tervikuna töötavad need väga efektiivselt. Aga neil kõigil on üks oluline puudus: sissetungija tuvastatakse alles pärast territooriumile tungimist. 

Võtame näiteks valve-videojälgimissüsteemid. Need süsteemid on videoanalüütika abil võimelised sissetungimist kinnitama, kuid alles pärast selle toimumist. Tavaliselt planeeritakse sissetungimine viivitusajale, mis algab objektile sissetungimise hetkest, kuni signalisatsiooni töölehakkamiseni.

Põhitegur, mis määrab valvesüsteemi efektiivsuse, on nimetatud viivitusaja minimeerimine. Selles osas on perimeetriliste valvesüsteemide efektiivsus vaieldamatu. Eksisteerib palju erinevaid perimeetri valvesüsteeme. Tavaliselt soovitatakse neid süsteeme koos teiste valvesüsteemidega (videojälgimine, valvesignalisatsioon jms) kasutada, ning siis muutuvad turvasüsteemid kõige efektiivsemaks, kuna need katavad üksteise puudusi.

Nagu näitab praktika, ei ole küllus turvalisuses pahe. Mõnikord saab üksnes erinevaid süsteeme kombineerides luua tõepoolest töökindel süsteemi.

Perimeetri valvesüsteem vähendab oluliselt kulutusi mehitatud valveteenistusele. 

Telegrupp pakub erinevaid perimeetri valvesüsteeme:

  • Mikrofonikaabel
  • Mikrolainedetektorid
  • Infrapuna kiired
PARTNERID
 

Southwest Microwave perimeetrivalve ja mikrolainesüsteemid
Geoquip perimeetrivalvesüsteemid


Siemens perimeetrivalvesüsteemid.