Ascom juhtmeta süsteemid

Ascom telePROTECT 900 isikukaitsesüsteemid

Alarmid koos asukohainfoga saadetakse PCPRO tarkvaraga arvutisse. PCPRO näitab alarme ekraanil, kuvab alarmid tekstteadetena teleCOURIER piiparitele või saadab need edasi teistele seadmetele. Alarmide saatmiseks kasutatakse sagedusvahemikku425-470MHz

Ascom 9d juhtmeta telefonisüsteem

Ascom 9d juhtmeta telefonisüsteem töötab DECT standardil ja on  GAP/(CAP - EMN) ühtesobiv. DECT tehnoloogia võimaldab täielikult integreerida sõnumi ja kõneside.  9d on integreeritav erinevate telefonijaamadega, alarmsüsteemidega või e-maili süsteemidega. Võimaldab järgmisi põhilisi omadusi nagu: E-posti saatmine käsitelefonile, käsitelefoni alarm, sõnumi kinnitusnõue, äraoleku juhtimine ja konverentskõned. 

Ascom teleCARE M õekutsesüsteem

teleCARE M on võrgupõhine haiglate või tervishoiuasutuste kommunikatsioonisüsteem. Süsteem on modulaarne ja skaleeritav ning töötab arvutivõrgus. See teeb teleCARE süsteemi paindlikuks, lihtsalt paigaldatavaks ning tulevikukindlaks. 
teleCARE süsteemi saab ühendada erinevate tekstisaatmise ja pager süsteemidega. Õekutsesüsteemi ühendamisel Ascom 9d DECT süsteemiga või telefonijaamaga saab õekutseterminalide ja õdede vahel luua kõneside. 

Ascom VoWiFi

Ascom Voice over Wireless Fidelity (VoWiFi) süsteem võimaldab juhtmeta IP telefonisidet, sõnumeid ja häireteadete edastamist ettevõtte kohtvõrgus LAN. 

Lisainfo >Ivo Remmelg tel: 6800888 või telegrupp@telegrupp.ee