Ajaloost

Kaasaegsed transportvõrgud on välja arenenud omaaegsetest kaugtelefoniside võrkudest, kus helisignaal edastati analoog kujul ning tavaliselt kahe juhtme paari peal, et eristada heli liikumise suundasid. Võite ettekujutada, kui jämedad pidid olema kaablid 100 üheagse kõne edastamiseks. Selliste kaablite valmistamine, maasse kaevamine ja merre laskmine on üks päris kallis tegevus.

Loe edasi

Tellabs

Tellabs on USA’s baseeruv firma, millel on Euroopa turu jaoks toodetavate seadmete jaoks omad tehased, arenduskeskused ja klienditoed kohapeal. Euroopas. Meile lähim selline punkt on Helsinkis, kus on tehased, klienditugi ja arenduskeskus. Teine selline olulisem koht on Kopenhaagenis.

Tooted:

6300 seeria seadmed on SDH seadmed kuni STM-64 välja. Tegemist on nn. Järgmise põlvkonna SDH seadmetega, millele on lisatud intelligentsust võrgu mahtude dünaamilisemaks ja efektiivsemaks haldamiseks.
Ühenduste loomine on võimalik paari hiireklõpsuga haldusarvuti abil ning seadmetele on lisatud Ethernet’i lülitid lisaks standardsetele PDH/SDH/ATM liidestele. Kasutatavad liideste kaardid on kasutatavad kõikides 6300 seeria seadmetes.

Loe edasi