Uudised  

Uus andmesidelülitite sari Enterasys MATRIKS V-seeria

Enterasysi tootevalikusse on lisandunud uus tootesari Matrix V2
Tootesari on suunatud SME (small and medium enterprise) sektorisse, pakkudes 24 pordist 10/100Base TX switchi järgmiste omadustega:
Enterasys Matrix-V tooteseeria
2vaba slotti mistahes 4 erineva magistraalühenduse mooduli lisamiseks
Saadaval on 2 integreeritud Gigabiti magistraalühenduse mooduliga versioon, mis konkureerib otseselt Cisco Catalyst 2950T switchiga.
Ühenduseks saab kasutada järgnevaid standardeid:
« Single-port 1000Base-T
« 2-port Mini GBIC
« Single-port 100-FX MMF
« Single-port 100-FX SMF
Matrix V2 omadused võimaldavad Layer2/3/4 klassifitseerimist (konfigureeritakse CLI abil) ning 802.1x autentimist, kuid samas jääb toote hind küllaltki mõistlikule tasemele. Lisaks vajavad märkimist veel lisavõimalusena varutoide, 802.1w (rapid reconvergence) ja 802.3ad (link aggregation), mida ei leia üldjuhul odavale hinnale orienteeritud toodetest. Need omadused võimaldavad ettevõttel kasutada VoIP ning reaalaja video rakendusi ilma probleemideta.

Hinnad ja täiendav tehniline informatsioon Inglise keeles:
Part numbers for the Matrix V2 products are as follows :
V2H151-1S
1-port, 100-FX single mode fibre
$ 1,295.00

V2G121-1
1-port, 1000-T with RJ45
$ 295.00

V2G112-2
2-port mini-GBIC combo
$ 395.00

V2H124-24T
Includes (1) V2H124-24 and (2) V2G121-1
$ 1,295.00

In summary, the Matrix V2 represents a leap forward in functionality, a level of quality that is not often present in products in this class, and pricing that is designed to position us to win in this space.

Comprehensive switching features
8,000 MAC addresses
IEEE 802.1p (4 priority queues), IEEE 802.1Q tagging VLAN (255 supported), IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.1D Spanning Tree protocol, Link Aggregation (802.3ad)
IGMP (v1/v2c) Snooping
Port Mirroring

Quality of Service capabilities
L2/L3/L4 traffic classification based on:
MAC address, IP address, DSCP, TCP/UDP port number, Ethertype
WRR Scheduling
Rate Limiting
1 MB per level for 10/100
8 MB per level for 1000Base

Flexible management options
Command Line Interface (CLI)
Console interface
SNMP v1/v2c
RMON (group 1,2,3 and 9)
Web-based management
BOOTP and DHCP client
Dual firmware images
Configuration file upload/download by TFTP
Multiple configuration files

Integrated security features
802.1x Port-Security, RADIUS, SSL
Access Control Lists (ACLs)
Web Management Encryption