Uudised  

Telegrupp laiendab tegevust

Telegrupp on spetsialiseerunud nõrkvoolu-, ja transmissioonilahenduste pakkumisele. Nõrkvoolulahendused kujutavad endast sidevõrkusid, läbipääsukontrolli, turvasüsteeme, hoonete automaatikat jpm. Sellest laiast portfellist suudab Telegrupp katta täna ise sidelahendused ja uue käivitatud suunana ka turvalahendused. Ülejäänud suunad katab Telegrupp koostööpartnerite abil.
Telegrupp on spetsialiseerunud nõrkvoolu-, ja transmissioonilahenduste pakkumisele. Nõrkvoolulahendused kujutavad endast sidevõrkusid, läbipääsukontrolli, turvasüsteeme, hoonete automaatikat jpm. Sellest laiast portfellist suudab Telegrupp katta täna ise arvuti, kõnesidelahendused ja helinduse ning uue käivitatud suunana ka turvalahendused. Ülejäänud suunad katab Telegrupp koostööpartnerite abil.
Selleks moodustas Telegrupp uue osakonna, kus Tallinnas töötab hetkel 2 ja Tartus 1 inimene, lähiajal aga on plaanis osakonna töötajate arv kasvatada ligi kahekordseks. Pakutavad lahendused sisaldavad automaatseid tuletõrjesignalisatsioone, videovalve, valvesüsteemid ning lähitulevikus ka kustutussüsteemid. Lisainfot pakutava kohta saab e-maili aadressil kaarel.undusk@telegrupp.ee või telefonil 6831551.