Crestron koduautomaatika

Ülevaade

Täiuslik koduautomaatika Crestronilt teeb keerulise tehnoloogia kasutamise väga lihtsaks. Uue lahendusega kaob vajadus jalutada toast tuppa, et reguleerida valgust, kardinaid, temperatuuri ja audio-video tehnikat. Lihtsalt kasutatavast puutetundliku värvilise LCD ekraaniga kaugjuhtimispuldist, nuppudega klahvistikult või puldist on kõike võimalik lihtsalt juhtida.

Crestron toob luksuse ühe nupuvajutusega- kardinad pimendavad toa, valgustust vähendatakse, TV ekraan lülitub sisse ja sinu lemmikfilm hakkab mängima. Ise peab vaid tooma joogi ja popcorni. Päikesevarjud on programmeeritud varjutama päikese eredat valgust või tagama taimi piisava valgusega. Koridori üldvalgus lülitub sisse automaatselt, kui sealt läbi jalutad. Võimalused on piiramatud.

Valgustusautomaatika

Crestron Total Home Technology Solutions võimaldab automatiseerida ja juhtida valgustust. Kõik valgustid reguleeritakse automaatselt ühe nupuvajutusega vastavalt soovile- olgu selleks õhtusöök kahele, filmiõhtu või külalised. Reisil olles võib valgustus automaatselt sisse välja lülituda, et imiteerida kodusolemist. Valgustust saab juhtida ka automaatselt ja sujuvalt vastavalt naturaalse valguse järgi nõnda, et kui läheb hämaraks, siis lülituvad sujuvald ka valgustid sisse.

Kliima automaatika

Crestron Total Home Technology Solution hoiab kodus pidevalt piisavat niiskuse ja temperatuuri taset. Süsteemi saab mugavalt juhtida ühest kohast. Temperatuur võib olla madalam, kui oled kodunt ära ning temperatuuri tõstetakse automaatselt, kui jõuad koju. Temperatuuri automaatne juhtimine võimaldab hoida kokku kulutusi energiale. Kui tuled koju varem, kui tavaliselt- lülita ventilatsioon ja küte tööle oma pihuarvuti või mobiiliga.

Audiosüsteem

Naudi muusikat igas ruumis. Naudi film Surround soundiga, samal ajal kui lapsed mängivad videomänge meediaruumis või abikaasa kuulab raadiot terrassil. Audiosüsteemi saab juhtida mistahes ruumist oma kodus- ei pea minema stereo juurde, et valida plaadimängijat vahetada kanaleid või reguleerida helitugevust. Vajuta nuppu seal kus oled, naudi ja tegele oma lemmiktegevusega.

Kodukino

Kodukino vaatamiseks ei pea enam Papat tülitama ega kasutusjuhendites tuustima. Ühe nupuvajutusega lülitub sisse dvd server, võimendi lülitatakse õigele sisendile, ekraan lülitub sisse ja pannakse õigele sisendile, valgustus hämardub ja kardinad sõidavad ette ning heli... mmmm ... keeratakse põhja. Let the show begin!

Turvasüsteem ja uksetelefon

Jälgi majaesist kaameraga, vaata lapsi basseinis või jälgi, mida teeb sinu lapsehoidja. Juhi oma turvakaameraid ja jälgi, mis toimub otse oma Crestron puutetundliku LCD ekraaniga distantspuldist. Uksetelefoni kaamerapilt ilmub sinu puutetundlikule distantspuldile ja saad rääkida ja avada ukse. Ilma sohvalt lahkumata.

Crestron audio ja video automaatikasüsteem võimaldab juhtida kogu hoone kommunikatsioone, turvasüsteeme, audio-videosüsteeme, valgustust, kütet ja ventilatsiooni. Üks pult ja kõik toimingud. Kasutamine lihtne kui lapsemäng.

Uuri lähemalt mida Crestron pakub sinu kodule, nõupidamisruumidesse, klassiruumi, või konverentsisaali. Lisainfo toodetest: www.crestron.com

Hinnainfo, projekteerimine, pakkumised, paigaldus ja hooldus: telegrupptelegrupp.ee või telefonil 6800 888