Crestron klaas

Crestron haridusasutustesse ja konverentsikeskustesse

Ülevaade

Tehnoloogia kasutamine klassiruumis on nüüd lihtne. Dokumendikaamera, DVD mängija, Internet, videopresentatsioonid, PowerPoint, Excel- kõik tehnilised abivahendid viivad sinu esitluse kuulajani lihtsalt ning ilma kõrvalise tehnilise abita.

Audio-video seadmete, valgustuse, pimenduskardinate, ekraanide juhtimiseks kasutatakse lihtsat puutetundlikku ekraani. Tehnoloogia kasutamine on tehtud nii lihtsaks, et võid rahulikult keskenduda oma esitlusele.

Crestron on tarninud haridusüsteemile lahendusi juba üle kolme kümnendi ja teab akadeemiliste ringkondade vajadusi.

Kasutusvaldkonnad

  • Klassiruumide
  • Ülikoolide
  • Koosolekusaalide
  • Konverentsikeskuste
  • Koolituskeskuste
  • Auditooriumite
  • Observatooriumite
  • Teaduskeskuste
  • Teatrite audio ja videosüsteemide automaatika.

MediaManager

Loodud spetsiaalselt ülikooli, gümnaasiumi, kolledzi ja teiste haridusasetuste vajadustega arvestades, Crestroni MediaManager tootesarja lahendused võimaldavad ühendada arvuti videosignaali, DVD mängijad, VHS mängijad, dokumendikaamerad ja videokonverentsilahendused hõlpsalt projektorite ja videoekraanidega. Erinevad seadmed ühendatakse omavahel vaid ühe kaabli abil. Süsteemi projekteerimine, paigaldamine ja hooldus on lihtne, kiire ja säästlik.

AV juhtimine mugavalt LCD puutetundliku ekraaniga puldilt

Mistahes DVD mängijat, videoprojektorit, VHS mängijat, dokumendikaamerat saab juhtida mugavalt lektori laual asuvalt puutetundliku ekraaniga puldilt. Ühe nupuvajutusega lülitatakse kõik seadmed sisse, seadistatakse õiged sisendid- väljundid ning pilt kuvatakse ekraanile.

Esitluse vahendid

Esitluse ja koostöö vahendid teevad esitlused ja telekonverentsid lihtsaks ja professionaalseks. Puutetundlik ekraan lektori laual võimaldab seda kasutada tahvlina. Kogu info kuvatakse suurele ekraanile. Märkmed saab salvestada ja hiljem e-postiga kuulajatele. Ühele ekraanile saab kuvada ka mitut videopilti, mis teeb esitlused mugavamaks- ei pea enam lülituma erinevate ekraanipiltide vahel.

Distantsjuhtimine

Asutuse IT juht või administraatorid saavad kõikidest paigaldatud seadmetest ja seadistustest ülevaate, kuna kõik seadmed on ühendatud arvutivõrku. Tegemist võib olla üksiku maja või terve linnakuga, Crestroni seadmete administreerimine on tsentraliseeritud, liites üheks tervikliku haldusega süsteemiks nii audio/videoseadmed, turvakaamerad, valgustuse ja ventilatsiooni/kütte.

Pimenduskardinad, kardinad ja ekraanid

Ei saa presentatsioonist aru, sest aknast peegeldub valgus otse ekraanile? Pole vajadust presentatsiooni katkestada, et otsida lülitit, millest seadmeid juhtida. Crestron pimendab ruumi ja seab valguse kohe, kui oled lülitanud sisse presentatsiooni reziimi.

Kliima juhtimine

Temperatuuri on võimalik automaatselt seadistada vastavalt ruumi kasutusgraafikule. Hoone läheks liiga kuumaks, kui seal on palju inimesi ja projektor töötab. Seadistusi saab muuta automaatselt või käsitsi puutetundliku paneeli abil.

Uuri lähemalt mida Crestron pakub sinu kodule, nõupidamisruumidesse, klassiruumi, või konverentsisaali. Lisainfo toodetest: www.crestron.com

Hinnainfo, projekteerimine, pakkumised, paigaldus ja hooldus: telegrupptelegrupp.ee või telefonil 6800 888