Crestron sinu ärile

Ülevaade

Lihtsusta tehnoloogia kasutamist ja paranda esitluste mõjukust Crestroni lahendustega.

Crestron multimeedia automaatikalahendus on integreeritud süsteem, mis võimaldab juhtida valgustust, pimendust, ekraane, termostaate, ja kõiki audio-video seadmeid lihtsalt kastatava puutetundliku paneeli, puldi või klaviatuuri abil.

Kasutusvaldkonnad

  • Koosolekuruumid
  • Konverentsisaalid
  • Koolituskeskused
  • Aatriumid
  • Digitaalsed reklaamsüsteemid
  • Klassiruumid
  • Auditooriumid
  • Ettevõtted
  • Koolid, ülikoolid ja haridusasutused

Audio-Video juhtimine

Juhi audio ja videosüsteeme, DVD mängijaid, projektoreid, videomakki, dokumendikaamerat ja muid süsteeme intuitiivse puutetundliku ekraani vahendusel. Õiged seadmed lülituvad sisse, seadistatakse ning info kuvatakse ekraanile automaatselt. Kõike seda vaid ühe nupuvajutuse abil. On olemas kompaktsed seadmed, mis integreerivad endas audio ja video lülitusmaatriksid, mikrofonisisendid, audiovõimendi, valgustusautomaatika, ekraanide, kütte ja ventilatsiooni juhtimise. See on ratsionaalsem, kui kasutada tervet hulka erinevate tootjate üksikuid spetsiifilisi seadmeid.

Presentatsiooni tööriistad

Presentatsiooni ja grupitöö vahendid teevad multimeedia presentatsioonid ja videokonverentsid lihtsaks ja professionaalseks. Kaamera juhtimine ning video eelvaate aknad on integreeritud puutetundliku ekraaniga juhtpaneelidesse. Elektrooniline tahvel puutetundliku ekraani sees on suuteline tegema märkmeid otse videopildile. Samuti võimaldab lahendus saata mitut videopilti ühele ekraanile või projektorile.

Distantsjuhtimine

IT juhtidel ja majahalduritel on üks ülevaatlik keskkond kõikide süsteemide halduseks. Kas tegemist on üksiku ruumiga või terve ehitisega või koguni linnakuga, Crestroni seadmed võimaldavad kontrollida ja juhtida kõikide audio, video, valgustuse turvakaamerate, ventilatsiooni ja kütteseadmete tööd.

Pimendus, kardinad ja ekraanid

Ei saa presentatsioonist aru, sest aknast peegeldub valgus otse ekraanile? Pole vajadust presentatsiooni katkestada, et otsida lülitit, millest seadmeid juhtida. Crestron pimendab ruumi ja seab valguse kohe, kui oled lülitanud sisse presentatsiooni reziimi.

Valgustuse juhtimine

Seadista dünaamilised valgustusreziimid igale ruumile. Ühe nupuvajutusega saab valgustuse abil esile tuua hoone arhitektuurilise eripära või teha valgustus sobivaks esitluste jaoks.
Väga laialdane valik erinevaid liideseid erinevate tootjate valgustussüsteemide juhtimiseks. Lisavõimalusena saab Crestron seadistusi juhtida üle interneti.

Kliima juhtimine

Temperatuuri on võimalik automaatselt seadistada vastavalt ruumi kasutusgraafikule. Hoone läheks liiga kuumaks, kui seal on palju inimesi ja projektor töötab. Seadistusi saab muuta automaatselt või käsitsi puutetundliku paneeli abil.

Uuri lähemalt mida Crestron pakub sinu kodule, nõupidamisruumidesse, klassiruumi, või konverentsisaali. Lisainfo toodetest: www.crestron.com

Hinnainfo, projekteerimine, pakkumised, paigaldus ja hooldus: telegrupptelegrupp.ee või telefonil 6800 888