Uudised  

Telegrupp otsib omale büroohoone ehitamiseks kaasinvestore


2009 aastal, kinnisvaraturu madalseisus soetas Telegrupp endale Tallinna kõige kuumemas, Ülemiste liiklussõlme piirkonnas Töökoja 3 krundi, kuhu kerkib kaasaegne büroo/lao ja tootmishoone. Krunti piiravad ühelt poolt Veerenni tänav ja külgedelt renoveeritav Järvevana tee ning Tehnika tänava pikendus, mis Ülemiste liiklussõlme renoveerimise käigus ühendatakse Peterburi teega. 
Telegrupp on tegutsenud siiani rendipindadel ja vahetanud kogu tegevusaja jooksul juba 3 korda oma asukohta. Alati on olnud väga keerukas või lausa võimatu leida logistiliselt heas asukohas kvaliteetset kontoripinda, milles oleks ka laopinnad ja mikrotootmise võimalus. Lao ja tootmispinda on võimalik saada väljaspool Tallinnat mitmel pool, kuid kõrgepalgalisi IT insenere ei ole võimalik saata tööle ebasoodsasse asukohta. 
Projekteeritaval pinnal hakkavad olema mitmetele erinõuetele vastavad laborid ja väiketootmiseks sobilikud ruumid kuhu on tagatud mugav ligipääs ka suurte ja tundlike seadmetega. 
Laborites tehakse kaasaegse arvuti-, häire,- side-, heli- ja videoaparatuuri seadistusi, teste, koostet ja mõõtmisi. 

Selleks otsib Telegrupp firmasid, kes samuti otsivad endale erinõuetele vastavaid pindu või siis kinnisvara investeeringutega tegelevaid ettevõtteid, kes oleks valmis projekti investeerima. 
2011 mais kuulutatakse välja projekteerimise hange ning ehitusega on plaanis alustada 2012 aastal.