Uudised  

Äripäev unustas Telegrupi IT firmade ja Telekommunikatsioonifirmade TOP-st välja.

Telegrupp jäi ajalehe Äripäev poolt 2006 aasta andmete põhjal koostatavast IT ja Arvutifirmade ning Telekommunikatsioonifirmade TOP-ist välja, kuigi varasematel aastatel on Telegupp jõudnud päris tublide tulemusteni. Nii kasumi kui käibe suuruse poolest oleks Telegrupp jõudnud 14-15 kohale Eesti IT ettevõtetest ja 10-11. kohale Telekommunikatsiooniettevõtetest. Telegrupi 2006 aasta käive oli 72 miljonit krooni ja maksueelne kasum 6,4 miljonit krooni
Tiina Salumaa Äripäevast kommenteeris telekommunikatsiooniettevõtete nimekirjast välja jäämist nõnda: "AS Telegrupp otseselt telekommunikatsiooniteenuseid ei osuta. Põhiliseks tegevusalaks on märgitud sidevõrkude ehitamine. Telekommunikatsiooni TOPis osalemiseks pidi ettevõtte telekommunikatsioonialase tegevuse osakaal käibest olema vähemalt 51%".

IT firmade loetellu aga ei jõudnud Jana Kadastiku hinnangul Telegrupp seetõttu, et: "firma peamine tegevusala on: sidevõrkude ehitamine, seadmestamine, hooldus."

Äripäeva kriteeriumite järgi oleks Telegrupi andmed pidanud olema kajastatud lausa mõlemas grupis, sest sidevõrkude ehitamine, sedmestamine ja hooldus ongi Telekommunikatsiooni ja IT alased tegevused.